Prelegenci i warsztatowcy Zachodniopomorskiego Kongresu Oświatowego 2022


Absolwentka Wyższej Szkoły Psychologii Społecznej (SWPS) w Poznaniu na kierunku Psychologia Społeczna. W trakcie specjalizacji z psychologii klinicznej w Wyższej Szkole Bezpieczeństwa w Poznaniu. Terapeuta Akceptacji i Zaangażowania ACT. Absolwentka kursów w nurcie terapii Poznawczo Behawioralnej.

Zdobyła międzynarodową akredytację International Coach Federation ze stopniem Master Certified Coach (MCC). Przygotowuje do egzaminacji kandydatów na wszystkie stopnie akredytacji ICF. Uzyskała międzynarodową akredytację konsultanta Profi Competence w dziedzinie diagnozy i pracy z młodzieżą i dorosłymi opartej na analizie narzędzi psychologicznych. Jest psychometrykiem z tytułem magistra ekonomii - Uniwersytet Szczeciński, specjalizacja Ekonomia menadżerska.

Wykładowca na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. Psycholog, Coach, Trener biznesu i rozwoju osobistego z 15 letnią praktyką. Pracę wykonuje zarówno w gabinecie psychologicznym jak i na salach szkoleniowych oraz wykładowych. Prowadzi liczne kursy i szkolenia dla wykładowców oraz nauczycieli szkół podstawowych i ponadpodstawowych jak również dla pracowników w firmach, organizacjach i instytucjach na teranie całego kraju.