Prelegenci i warsztatowcy Zachodniopomorskiego Kongresu Oświatowego 2022


Graphic recorderka, sketchnoterka, facylitatorka graficzna, trener myślenia wizualnego. Propagatorka sketchnotingu i komunikacji wizualnej. Za pomocą obrazów i słów upraszcza komunikację.

Wykorzystuje metody myślenia wizualnego w biznesie i edukacji. Tworzy zapisy graficzne, notatki wizualne oraz filmy sketchnotevideo. Jej prace wyróżnia charakterystyczna kreska. Tworzy notatki eleganckie, spójne, ale nie pozbawione poczucia humoru. W swojej pracy wykorzystuje 17 letnie doświadczenie w pracy w obszarze dotacji unijnych, w tym ponad 10 letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołami i tworzeniu systemów proceduralnych.

Sketchnoting jest jej pasją. Od kilku lat aktywnie działa w międzynarodowym środowisku sketchnoterów (uczestniczka International Sketchnote Camps). Organizatorka 5th. International Sketchnote Camp w Szczecinie we wrześniu 2022r. Była także gościem podcastu „ojca sketchnotingu" Mike Rohde „The Sketchnote Army" oraz podcastu „Visual Thinking with Yuri Malishenko".

W swojej pracy wspiera firmy i uczelnie w komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej. Z jej usług skorzystały firmy takie jak Medicover, KGHM, Miele, Lorea, Bosch, Samsung, Orange, ABB, EuroAGD, SmartUp Visual, Mała Wielka Firma, Bosman czy Lech oraz uczelnie, jak Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu czy Zachodniopomorska Szkoła Biznesu, Uniwersytet Szczeciński i instytucje publiczne.

Prowadzi autorskie warsztaty „Sketchnoting krok po kroku", zachęcając do tworzenia notatek wizualnych zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. 

Nieustannie rozwija swoje umiejętności, szkoląc się u mistrzów z dziedziny graphic recordingu i facylitacji graficznej oraz sketchnotingu, takich jak Alfredo Carlo, Malte von Tiesen Hausen i Mike Rohde.  

Prywatnie mama Hani i Kuby. Uwielbia zumbę i salsę, podróże, fantastykę oraz SUPy.